Koszulki z nadrukiem na zamówienie

Koszulka na Dzień Babci i Dzień Dziadka – szeroka oferta

Dziadkowie to jedne z najważniejszych osób w naszym życiu. Dlatego w dniu ich święta, warto pokazać, że się ich kocha i o nich pamięta. Poszukiwania idealnego prezentu dla babci i dziadka mogą spędzać sen z powiek. Zastanawiasz się czy, po raz kolejny podarować im kalendarz, fotoksiążkę czy skarpetki ? W naszym sklepie można znaleźć dedykowane seniorom koszulki na Dzień Babci i Dziadka. Będzie to świetny i niebanalny upominek, który wywoła mnóstwo uśmiechu i radości. W ofercie mamy dostępne koszulki w różnych kolorach, z różnymi propozycjami nadruków – zarówno te, które komunikują, jak cudowną osobą jest babcia/dziadek, pokazujące jaka więź łączy ich z wnukami jak i te, za pomocą których przyszli rodzice mogą poinformować przyszłych dziadków, że wkrótce rodzina się powiększy. Jeśli zdarzy się tak, że nic nie wpadnie Ci w oko, przygotujemy nadruk według Twojej wizji.

Koszulki dla dziadków – wzory i kolory

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele propozycji koszulek dla dziadków. Możesz wybierać spośród wielu dostępnych modeli, kolorów i nadruków. Znane i lubiane, a także bezpieczne nadruki to koszulka „Super babcia” czy też koszulka „najlepsza babcia na świecie” . Dla babć z nieco większym poczuciem humoru i dystansem do siebie i świata, również się coś znajdzie. W końcu koszulki na Dzień Babci i Dziadka nie muszą być nudne! W koszulkach z nadrukiem dla dziadka również jest, co wybierać. Każdy z nadruków można uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym dodając personalizację w postaci np. imienia babci lub dziadka.  A jeśli szukasz czegoś jeszcze zupełnie innego, zawsze możesz do  nas napisać – z przyjemnością stworzymy projekt indywidualny szyty na miarę specjalnie dla Twojej Babci lub Dziadka.T-shirty szyte są z wysokiej jakości bawełny, dzięki czemu są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii nadruku, nadruk jest bardzo trwały i pozostaje w idealnym stanie bardzo długo, nawet po wielu, wielu praniach. Nie musisz się zatem martwić, że koszulki z nadrukiem dla babci  i dziadka szybko stracą kolor czy rozciągną się

Koszulki na Dzień Babci i Dziadka

Koszulka dla babci i koszulka dla dziadka mogą stanowić jedną całość. W ofercie sklepu znajdziesz zestawy koszulek dla Dziadków, składające się z koszulki babci i koszulki dziadka. Taki zestaw charakteryzuje się nadrukowanym takim samym motywem przewodnim. Kupując koszulki na dzień babci i dziadka nie tylko pokażesz, że kochasz i pamiętasz, ale sprawisz również, że dziadkowie będą zawsze o Tobie pamiętać  i Cię wspominać, ilekroć będą je wyjmować z szafy. Babcia z pewnością poczuje się doceniona, a dziadek będzie pękał z dumy.

Zapraszamy
na kawę!

Napisz do nas

MC STUDIO REKLAMOWE

ul. Narutowicza 5, Sulechów 66-100
NIP: 927-151-43-65
Konto: mBank 90 1140 2017 0000 4402 1308 4038
e-mail: biuro@123koszulki.pl