First slide

Koszulki Fullprint
z nadrukiem

koszulki full print

Dzięki połączeniu techniki sublimacji i pracowni krawieckiej
nie mamy żadnych ograniczeń “sky is the limit”.

Jedną niepowtarzalną koszulkę możesz mieć już za 110zł ,
ale przy nakładzie np. 10 sztuk cena spadnie do 85zł .

Odzież
z nadrukiem

 odzież z nadrukiem

Biała, czarna czy w innym dowolnym kolorze. Dbamy o najlepszą jakość,
tak aby nadruk jedno lub wielokolorowy wyglądał idealnie.

Jedną indywidualną koszulkę możesz mieć już za 55zł , przy nakładzie np. 100 sztuk cena spadnie do nawet 15zł (ale tutaj zalecamy indywidualną wycenę)

Jeśli potrzebujesz pomocy grafika to jesteśmy do dyspozycji, koszty ustalamy indywidualnie.

Koszulki z nadrukiem prev

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji na Instagramie

Koszulki fullprint to bardzo interesujące oraz zwracające na siebie uwagę rozwiązanie. W przypadku takiej koszulki cała jej powierzchnia jest zapełniona wybranym obrazem. Może to być pojedynczy motyw lub bardzo skomplikowany wzór, nasze nowoczesne maszyny drukujące poradzą sobie z każdym zleceniem.

Koszulki fullprint wykonywane są najczęściej techniką druku cyfrowego, jest ona doskonała do wiernego przenoszenia skomplikowanych oraz wielokolorowych wzorów na materiał. Wykorzystanie komputerów w tej technice daje możliwość bardzo dokładnej edycji wybranej grafiki oraz stworzenia na koszulce niepowtarzalnego wzoru.

Koszulki fullprint to produkty wykonane z wysokiej jakości bawełny, miłe w dotyku oraz odporne na zabrudzenia i ścieranie. Wykonany na nich wydruk nie spiera się i długo cieszy użytkownika żywymi kolorami i ostrością każdego z detali. Każda z wykonanych przez nas koszulek jest indywidualnie projektowana dla danego Klienta, z uwzględnieniem jego upodobań, potrzeb i celu, w jakim wykonywana jest koszulka.

Wykonujemy koszulki na wszelkie okazje, nasze nadruki wyróżniają się oryginalnymi projektami – sprawdź nasze portfolio. Wysoka jakość wykonania i materiały dobrej jakości, to nasze znaki rozpoznawcze. Nasze koszulki będą służyć przez długi czas i zawsze pozostaną tak samo intrygujące, jak pierwszego dnia. Wielość kolorów, wzorów oraz fasonów pozwala na stworzenie własnego niepowtarzalnego elementu ubioru lub pamiątkowej ozdoby.

Nasze koszulki gwarantują oszałamiający efekt, wytrzymałość oraz posiadanie wyjątkowego elementu garderoby. Sprawdź nasze inne propozycje: odzież sportowa z nadrukiem, bluzy sportowe z nadrukiemkoszulki do biegania z nadrukiem, koszulki rowerowe z nadrukiem.

Zapraszamy
na kawę!

Napisz do nas

MC STUDIO REKLAMOWE

ul. Narutowicza 5, Sulechów 66-100
NIP: 927-151-43-65
Konto: mBank 90 1140 2017 0000 4402 1308 4038
e-mail: biuro@123koszulki.pl