Koszulki z nadrukiem na zamówienie

Koszulki na wieczór kawalerski z nadrukiem

Wieczór kawalerski nazywany „ostatnim wieczorem wolności” to jedna z ważniejszych imprez w życiu mężczyzny. Przyjaciele oraz Świadek, który najczęściej jest organizatorem całej imprezy, dwoją się i troją, aby ten wieczór zapadł na długo w pamięci przyszłego Pana Młodego. Planują atrakcje, wymyślają zabawy i kupują gadżety. Świetnym pomysłem na urozmaicenie wieczoru kawalerskiego będzie upominek dla żeniącego się w postaci koszulki na kawalerski. Taki upominek z pewnością sprawi mnóstwo radości i śmiechu oraz pozostanie pamiątką na całe życie. Jaką koszulkę na wieczór  kawalerski wybrać? W naszym sklepie można wybierać spośród mniej lub bardziej humorystycznych nadruków, w zależności od poczucia humoru, personalizować dodając imiona czy datę ślubu, czyniąc koszulkę na kawalerskie dla Pana Młodego jeszcze bardziej wyjątkową. Jeśli nie znajdziecie tego, czego szukacie w asortymencie naszego sklepu, możesz przesłać nam wybraną grafikę czy zdjęcie lub opisać swoją wizję, a przygotujemy projekt indywidualny. Będzie to koszulka na kawalerski stworzona wyłącznie dla bohatera wieczoru, jedyna i niepowtarzalna, co  z pewnością będzie dużym zaskoczeniem dla obdarowywanego.

Koszulki na wieczór kawalerski dla każdego

Niezłą frajdą mogą być koszulki na kawalerskie dla wszystkich uczestników imprezy. Ubranie na kawalerskie koszulek z dedykowanym nadrukiem na tego typu imprezy to strzał w dziesiątkę. Dzięki jednakowym t-shirtom z zabawnym nadrukiem nawiązującym do „końca wolności”  jednego z Was możecie pokazać, że tego wieczoru jesteście Drużyną Pana Młodego. Pokażcie, że stanowicie zgrany team, który tej nocy świętuje koniec stanu kawalerskiego. Poza tym takie koszulki na kawalerskie to nie tylko świetna zabawa – to przede wszystkim szansa na wyróżnienie się z tłumu, podkreślenie więzi, jaka Was łączy z przyszłym Panem Młodym oraz pamiątka na długie lata. Możecie zamówić w naszym sklepie takie same koszulki na kawalerski dla wszystkich lub wybrać projekt z personalizacją w postaci imienia każdego z uczestników imprezy.

Koszulki na kawalerskie – świetna zabawa

Organizując wieczór kawalerski warto pomyśleć o szczegółach, a zwłaszcza o ubiorze. W zależności od formy spotkania – czy jest to szalona impreza w klubie czy spotkanie przy ognisku, można pomyśleć o koszulkach na kawalerskie. Będzie to humorystyczny dodatek i pamiątka dla wszystkich zaproszonych i przyszłego Pana Młodego. Hasło czy grafika z poczuciem humoru nawiązujące do końca wolności może wywołać dużo śmiechu, a po latach być symbolem najlepszych wspomnień. Dzięki nowoczesnym technologiom druku, nadruki pozostają odporne na wiele prań i nie blakną. Podczas wieczoru kawalerskiego koszulki będą stanowiły wyróżnik z tłumu – dzięki nim pokażecie, że tworzycie grupę oraz podkreślicie charakter imprezy.

Zapraszamy
na kawę!

Napisz do nas

MC STUDIO REKLAMOWE

ul. Narutowicza 5, Sulechów 66-100
NIP: 927-151-43-65
Konto: mBank 90 1140 2017 0000 4402 1308 4038
e-mail: biuro@123koszulki.pl