Koszulki z nadrukiem na zamówienie

Śmieszne koszulki na Dzień Ojca

W Polsce Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca. Nie jest to zbyt popularne święto, jednak w ostatnich latach przypomnieliśmy sobie o tatusiach. Mama zwykle dostaje przecież jakieś kwiaty czy drobiazgi w dniu swojego święta – dlaczego więc nie pamiętać o tacie? Choć z mamami jest nieco łatwiej pod względem upominków, nie zniechęcajcie się! Możecie postawić na klasykę i kupić krawat, scyzoryk lub skarpetki. A jeśli macie ochotę wyżyć się artystycznie- zróbcie laurkę! Jeśli jednak każda z tych opcji wydaje się Wam słaba lub wtórna, może warto rozważyć zakup koszulki dla taty. Będzie to na pewno miły i praktyczny gest, który każdy ojciec doceni z uśmiechem i łezką w oku! T-shirtów w szafie nigdy nie za wiele- jeśli nie na co dzień, może założyć go relaksując się przy grillu, leniuchując na kanapie lub majsterkując w garażu. Koszulka na dzień ojca to oryginalny, pocieszny i ekonomiczny sposób, aby uhonorować tatę w jego dniu!

Koszulki na dzień taty – pomysł na udany upominek

Niezależnie od stażu jaki ma tata- czy dopiero nim zostanie czy jest nim już od wielu, wielu lat, należy pamiętać, aby w Dniu Ojca, wręczyć mu choćby niewielki upominek. To również dobra okazja do tego, aby poinformować przyszłego tatę, że nim zostanie! Koszulka dla taty z odpowiednim napisem, może załatwić tę kwestię w zabawny i uroczy sposób! Dumny, młody tato na pewno z przyjemnością będzie ją nosił, założy na baby shower czy imprezę pępkową. Koszulka dla taty sprawi na pewno radość również tacie z większym doświadczeniem. Może stanowić bazowy upominek lub śmieszny dodatek do głównego prezentu. Zabawny nadruk, nawiązujący do bycia tatą będzie bez wątpienia nosił się z przyjemnością i dumą! Bezcenne może okazać się wspólne zdjęcie taty i dziecka w takiej koszulce- niezależnie od tego ile to dziecko ma lat! Zdjęcie można oprawić w ramkę i wręczyć jako prezent za rok:)

Koszulka na dzień ojca posłuży na długo!

Decydując się na taką formę upominku, warto zorientować się co kupujemy. Pomimo, że taki T-shirt z zabawnym akcentem, ma spełnić funkcję miłego prezentu, może przecież swobodnie być wykorzystywany na co dzień. Zwróćmy uwagę z jakiego materiału jest wykonany. Będzie to mieć wpływ na komfort noszenia. Wygoda to podstawa, ale dobrze też zastanowić się czy dany materiał będzie się dobrze nosił, przepuszczał powietrze i łatwo prał. Tata na pewno znajdzie mnóstwo okazji do założenia koszulki przy okazji prac w ogrodzie czy rodzinnego grilla. Znajdzie też na pewno mnóstwo innych powodów by się nią pochwalić! Istotna jest również technika z jaką nanoszony jest nadruk- od tego będzie zależeć jego trwałość, aby tata mógł cieszyć się ulubionym T-shirtem przez długi czas. 

Koszulka na dzień taty? – tylko od MC Studio Reklamowe

Branża gadżetów reklamowych i odzieży z nadrukami nie ma przed nami tajemnic. Działamy w niej od wielu lat dzięki czemu doskonale wiemy jak tworzyć nadruki, które zapadają w pamięć a jednocześnie nie odchodzą w niepamięć! Dzięki stosowaniu różnych technik nadruku wszystkie nasze koszulki na dzień ojca to małe dzieła sztuki, które potrafią służyć przez bardzo długi czas. W naszej pracy skupiamy się na trzech rodzajach druku, który dopieramy odpowiednio do zamówienia i jego charakterystyki. W zależności od kolorów zaproponowanej grafiki, materiału z jakiego wytworzona jest koszulka czy bluza oraz przeznaczenia tych ubrań, dobieramy jedną z trzech nowoczesnych technik druku. W przypadku zamówień jednej koszulki dla taty lub kilku sztuk najczęściej druk cyfrowy. To metoda, która pozwala na stworzenie wielkokolorowego nadruku i personalizowanych ubrań, gdy każda koszulka w ramach zamówienia ma się nieco od siebie różnić. Metoda ta sprawdza się przy dowolnym kolorze koszulki na dzień ojca. Druk sublimacyjny to technika do zadań specjalnych – jeśli obdarowany jest aktywnym sportowcem, który potrzebuje koszulki na dzień taty o sportowym charakterze, będzie to idealny sposób na jej spersonalizowanie.  W tej technice wykorzystywane są bowiem najnowsze osiągnięcia w dziedzinie włókiennictwa a także materiały oparte na poliestrze. Pozwala to na stworzenie świetnej, wielokolorowej koszulki z grafiką, która będzie przy tym świetnie oddychająca! To idealny sposób na oryginalną sportową odzież a jednocześnie metoda ekologiczna. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu farb bez rozpuszczalników, które są produkowane na olejowej lub wodnej bazie. Koszulki na dzień ojca mogą również trafić do całej rodziny – gdy planujecie większą imprezę i chcecie by każdy jej uczestnik dostał odpowiednią pamiątkę, wydrukujemy wasze koszulki na dzień taty za pomocą sitodruku! Wybierając MC Studio Reklamowe macie pewność, że koszulka taty będzie doskonałą pamiątką i oryginalnym prezentem w tym wyjątkowym dniu!

Zapraszamy
na kawę!

Napisz do nas

MC STUDIO REKLAMOWE

ul. Narutowicza 5, Sulechów 66-100
NIP: 927-151-43-65
Konto: mBank 90 1140 2017 0000 4402 1308 4038
e-mail: biuro@123koszulki.pl