Koszulki z nadrukiem na zamówienie

Koszulki na walentynki z nadrukiem

Święto zakochanych to doskonała okazja do wyrażenia swoich uczuć i spędzenia wspólnie czasu z drugą połówką. Dla umilenia tego dnia warto pomyśleć o jakimś drobiazgu, którym obdarujemy swojego partnera.  Świetnym rozwiązaniem będzie koszulka walentynkowa, która sprawi mnóstwo radości i będzie miłym dodatkiem tego dnia. Koszulka na walentynki nie musi być nudna! W naszym sklepie do wyboru masz wiele nadruków graficznych i napisów, nawiązujących do małżeństwa, związku i miłości, a także do różnych pasji i hobby czy życiowych haseł motywacyjnych. Z pewnością znajdziesz coś, co pasuje do Twojej drugiej połówki i Waszej relacji. A jeśli pragniesz, podarować coś zupełnie wyjątkowego i oryginalnego, zamów koszulkę na walentynki dla niego z personalizowaną grafiką bądź własnym nadrukiem. Taka koszulka będzie wspaniałą pamiątką na lata, ponieważ nadruk jest odporny na wiele prań. Radość na twarzy obdarowywanego gwarantowana!

Koszulki na walentynki – wyraź swoje uczucia

Nie wiesz jak przekazać to, co czujesz? A może nie potrafisz rozmawiać o uczuciach, lub szukasz czegoś, co zaskoczy Twojego partnera? Pokaż, że kochasz poprzez wyjątkowy nadruk na koszulce na walentynki. Miłosne wyznanie zamieszczone w postaci oryginalnej grafiki czy napisu na koszulce walentynkowej to oryginalny sposób na wyrażenie uczuć. Podpowiadamy, że koszulka na walentynki to także pomysł na niebanalne oświadczyny! Koszulka już zawsze będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu i będzie wywoływać uśmiech na twarzy Twojego partnera/partnerki zawsze, gdy będzie po nią sięgać z szafy.

Niezapomniany podarunek walentynkowy dla niej i dla niego

Ponoć idealny prezent dla drugiej połówki, to taki, który jest dla dwojga. Z myślą o zakochanych parach przygotowaliśmy ofertę koszulek na walentynki dla niej i dla niego z zabawnymi nadrukami. Niech wszyscy dookoła zobaczą, co Was łączy.  Oczywiście, istnieje również możliwość zamieszczenia Twojej grafiki/ tekstu lub przygotowania projektu graficznego według Twojej/Waszej koncepcji. Tutaj panuje duża dowolność. Może to być miłosny cytat, coś co Was bawi, śmieszy albo coś, co po prostu będzie miało symboliczne znaczenie wyłącznie dla Was. Zrealizujemy każdy Twój pomysł na koszulki dla zakochanych. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie i zaskoczenie na twarzy drugiej połówki. Takie koszulki dla dwojga będą niezapomnianym podarunkiem walentynkowym i posłużą Wam bardzo długo, dzięki trwałemu nadrukowi i wysokiej jakości materiałowi.

Zapraszamy
na kawę!

Napisz do nas

MC STUDIO REKLAMOWE

ul. Narutowicza 5, Sulechów 66-100
NIP: 927-151-43-65
Konto: mBank 90 1140 2017 0000 4402 1308 4038
e-mail: biuro@123koszulki.pl