Koszulki z nadrukiem na zamówienie

Koszulka na wieczór panieński – fajny prezent

Przygotowania do ślubu potrafią spędzać sen z powiek nie jednej Pannie Młodej  oraz Świadkowej. W końcu to do obowiązków Świadkowej według zwyczaju należy organizacja wieczoru panieńskiego. .  Jeśli  przypadła Ci rola Świadkowej, świetnie, że trafiłaś do naszego sklepu. Przyjęło się, że przyszła Panna Młoda w „ostatnią noc wolności” otrzymuje od swoich przyjaciółek prezent. Idealnym pomysłem na tego typu upominek jest koszulka na wieczór panieński z zabawnym nadrukiem, która pozostanie pamiątką na długie, długie lata. Koszulki na panieński, które znajdziesz w naszym sklepie uszyte są z wysokiej jakości materiałów, a nadruk wykonywany jest przy pomocy nowoczesnych technologii, dzięki czemu pozostaje odporny na wiele, wiele prań. Z pewnością będzie to fajny prezent, do którego Panna Młoda po ślubie będzie wracać z sentymentem.

Koszulki na Wieczór Panieński – poznaj szeroką ofertę!

W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroką ofertę t-shirtów dedykowanych dla Przyszłej Panny Młodej – począwszy od śmiesznych koszulek na wieczór panieński, kończąc na koszulkach z różnymi napisami. Zabawne wskazówki i rady na szczęśliwe małżeństwo, data planowanego ślubu czy po prostu niebanalne życzenia, to tylko jedna w wielu opcji. Co więcej, koszulki mogą być dopasowane do motywu przewodniego wieczoru. Możesz wybierać spośród szerokiej oferty nadruków i kolorów. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, pamiętaj, że możesz nam przesłać swoje teksty na koszulki na wieczór panieński. W ten sposób razem stworzymy jedyny i wyjątkowy projekt, dedykowany wyłącznie przyszłej Pannie Młodej, który przypadnie jej do gustu.

Koszulki na wieczór panieński dla panny młodej, świadkowej i druhen

Wieczór Panieński to dla przyszłej Panny Młodej to impreza,  na której ma się świetnie bawić w gronie najbliższych przyjaciółek. Koszulki z nadrukiem na wieczór panieński mogą być świetną okazją do tego, aby pokazać, kto należy do drużyny Panny Młodej. Napisy na koszulki na wieczór panieński typu „Bride squad” czy „Bride Team” pokazują jak silna więź łączy przyszłą Pannę Młodą z przyjaciółkami oraz stanowią potem świetną pamiątkę dla wszystkich uczestniczek imprezy. Poza tym,  dedykowane t-shirty na wieczór panieński nie tylko pozwolą wyróżnić się z tłumu, ale również będą dobrze prezentować się na zdjęciach. Zatem jeśli planujesz pamiątkową sesję zdjęciową tego dnia, będzie to strzał w dziesiątkę. Takie koszulki z powodzeniem można wykorzystać również w dniu ślubu, podczas przygotowań. Świadkowa i druhny ubrane w jednakowe t-shirty pomagające Pannie Młodej w ubieraniu się będą się prezentować niepowtarzalnie! Oferta naszego sklepu zawiera tego rodzaju koszulki na panieńskie, również z możliwością ich personalizacji dla wszystkich zaproszonych dziewczyn.

Zapraszamy
na kawę!

Napisz do nas

MC STUDIO REKLAMOWE

ul. Narutowicza 5, Sulechów 66-100
NIP: 927-151-43-65
Konto: mBank 90 1140 2017 0000 4402 1308 4038
e-mail: biuro@123koszulki.pl