Koszulki z nadrukiem na zamówienie

Śmieszne koszulki z nadrukiem na 18 urodziny

W życiu każdego człowieka trafiają się okazje i momenty, które są powodem do hucznego świętowania. Takie chwile jak 18 urodziny, ślub lub jego rocznica albo inny jubileusz pragniemy najczęściej uczcić w tradycyjny i godny zapamiętania sposób, jednym z nich jest oczywiście podarowanie odpowiedniego prezent. W ten sposób pokazujemy ważnej i bliskiej nam osobie, że pamiętamy o jej uroczystości i wyrażamy wobec niej ciepłe uczucia. 18 urodziny to bez wątpienia dzień szczególny, który jest symbolem wejścia w dorosłość ale jednocześnie zwiastun świetnej zabawy – najczęściej do białego rana! Tradycyjnie pojawiają się również prezenty na 18 – najczęściej nieco szalone i śmieszne podarunki, które zapadają w pamięć. Co jednak wybrać, by ucieszyć jubilata?

Koszulki na 18 urodziny – pewny prezent, w którym wkracza się w dorosłość

Każdy z nas ma w pamięci moment skończenia osiemnastu lat. Przekroczenie progu dojrzałości to dość magiczny moment, zwiastujący nadchodzące wyzwania i otwierający świat nieskończonych możliwości – pracy, nauki, zabawy i rozwoju. 18 urodziny oznaczają przecież teoretycznie porzucić rodzinny dom i wyskoczyć w podróż w nieznane. Każdy wybiera wtedy co będzie dla niego najodpowiedniejsze i na co pozwala mu odwaga. Niezależnie od tego 18 urodziny zwiastują dobrą imprezę i liczne prezenty na 18. Koszulki na 18, obok butelek zacnych trunków, śmiesznych gadżetów i innych zabawnych drobiazgów to już niejako tradycja wszystkich osiemnastkowych imprez! Koszulka na 18 urodziny ma wiele zalet – to prezentowe gadżety na 18 urodziny, które można wykorzystać zarówno po zabawie, jak i w jej trakcie. W ten sposób jubilat jeszcze na imprezie będzie dużo bardziej rozpoznawalny w tłumie – nie ominie go żadna 18stkowa zabawa.

Koszulki z nadrukiem na 18 urodziny dla dziewczyny

Nie ma co ukrywać – 18 urodziny to ostatni moment, kiedy wypominanie publicznie wieku dziewczyny nie jest obciachem czy faux pas. Odpowiedni napis może pojawić się przecież na prezencie dla koleżanki lub dziewczyny. Taka koszulka z nadrukiem na 18 urodziny to zdecydowanie niezawodny podarunek, który można wykorzystać w każde urodziny. Nikt nie zarzuci przecież kobiecie innego wieku! Pojawienie się w koszulce na zorganizowanej imprezie pozwala nieco starszym dziewczynom znów poczuć się jak nastolatka i to bez zbędnych pytań o dowód!

Koszulka na 18 urodziny dla faceta!

Każdy facet dumny jest, że osiągnął swoją pełnoletność. 18 urodziny pozwalają dumnie wkroczyć do sklepu by wreszcie legalnie kupić alkohol!  Koszulki na 18 stkę to więc idealny „sztandar”, który pozwoli kumplowi czy synowi wyrazić ulgę związaną ze zdobyciem upragnionego dowodu! Taka koszulka na 18 urodziny może stać się również zabawnym manifestem dla rodziców. Każdy osiemnastolatek może pokazać ją mamie czy tacie, którzy będą próbowali ukrócić nieco wolności dorosłemu facetowi!

Koszulki z nadrukiem na 18 urodziny? Tylko od MC Studio Reklamowe!

W dziedzinie gadżetów reklamowych i nadruków na tekstylia w MC Studio Reklamowe jesteśmy weteranami. W tych branżach działamy już od kilkunastu lat, zbierając doświadczenie w setkach zamówień! Nie specjalizujemy się w jednej kategorii nadruków – stąd posiadamy szeroką ofertę, która zadowala zarówno firmy, które szukają koszulek dla swoich pracowników, jak i klientów indywidualnych. Tworzymy odzież sportową z nadrukami dla zespołów profesjonalnych i amatorskich oraz dla biegaczy, wykonujemy nadruki z logo firmy lub tworzymy projekty specjalne. Wszystko z myślą o naszych klientach. Gdy chodzi o prezenty na 18 lub gadżety na 18 urodziny – mamy wszystko czego potrzebują nasi klienci. Jeśli macie własne pomysły na nadruk lub napis dla jubilata, lub chcecie stworzyć kilka identycznych strojów na imprezę – MC Studio Reklamowe to idealny adres.

Druk cyfrowy DTG, sitodruk i druk sublimacyjny

Znamy się na swojej pracy, dlatego w zależności od zamówienia i potrzeb naszych klientów doradzamy różne technologie tworzenia koszulki z nadrukiem na 18 urodziny. Gdy chodzi o personalizowane koszulki w liczbie kilku sztuk, ze skomplikowanym nadrukiem o wysokiej jakości – doradzamy druk cyfrowy. Gdy chodzi o stworzenie koszulek, które pozwolą całej waszej ekipie rozpoznawać się na imprezie na 18 urodziny – stworzymy dla was koszulki z nadrukiem na 18 urodziny za pomocą sitodruku. Gdy poszukujecie prezentu, który posłuży lata i będzie świetną pamiątką np.: dla sportowca, który w koszulce tej będzie ćwiczył – doradzimy druk sublimacyjny, który nie zaburza parametrów oddychalności materiału! Jeśli chodzi o koszulki na 18 urodziny w MC Studio Reklamowe możliwości są nieograniczone – gdy nie macie pomysłu na oryginalny nadruk na koszulce, nasi graficy zaprojektują go dla was! Koszulka z nadrukiem na 18 urodziny od MC Studio Reklamowe to idealne uzupełnienie prezentowego zestawu dla każdego osiemnastkowicza.

Zapraszamy
na kawę!

Napisz do nas

MC STUDIO REKLAMOWE

ul. Narutowicza 5, Sulechów 66-100
NIP: 927-151-43-65
Konto: mBank 90 1140 2017 0000 4402 1308 4038
e-mail: biuro@123koszulki.pl