Koszulki z nadrukiem na zamówienie

Śmieszne koszulki z nadrukiem na 40 urodziny

Czterdzieste urodziny to bez wątpienia okazja do hucznego świętowania. Gdy czterdziestkę kończy ktoś znajomy zazwyczaj czeka nas dobra impreza, którą wszyscy pamiętają na długo. Nie inaczej jest gdy czterdziestkę zalicza mama, tato lub rodzeństwo – również w takim przypadku wszyscy świętujemy. Okrągłe, czterdzieste urodziny są też okazją do wręczenia nietypowych, często zabawnych prezentów. Wiele osób ogranicza się do sprezentowania wykwintnego wina czy mocnego alkoholu, stawia na biżuterię, zegarki a nawet na samochody. Jednak taka okazja to również świetny moment do przekazania podarków „z jajem”, które jubilat z poczuciem humoru na pewno doceni. To może być oryginalny kubek z napisem lub koszulka z nadrukiem na 40 urodziny.

Idealne prezenty na 40 urodziny

Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień – trzeba przyznać, że słowa piosenki docierają do nas właśnie wtedy gdy wybija nam ta okrągła wiosna. Wielu mówi, że to też moment rozpoczęcia drugiej młodości a najtrudniejszych jest właśnie pierwszych czterdzieści lat dorastania. Niestety, wiele osób zdaje się być przestraszonych wizją tych urodzin – jednak przygotowując im odpowiednie prezenty dla 40 latka, może nieco złagodzić ten szok. Odpowiednie prezenty 40 urodziny to jednak nie lada wyzwanie i czasem warto zdecydować się na praktyczne i przydatne rozwiązanie, które będzie służyło jubilatowi zarówno w domu jak i na spacerze. Koszulka z nadrukiem na 40 urodziny to upominek, który nadaje się zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, do tego może cechować się wyrazistymi kolorami, śmiesznymi lub oryginalnymi nadrukami. Gdzie jednak zamówić takie koszulki na 40 urodziny? Warto postawić na nasz profesjonalizm i doświadczenie, bowiem doskonale wiemy jakie prezenty dla 40 latka będą najlepsze!

Koszulki z nadrukiem na 40 urodziny – tylko od MC Studio Reklamowe!

Działamy na rynku gadżetów reklamowych od kilkudziesięciu lat, w branży nadruków tekstylnych postawiliśmy już pierwsze kroki i każdego dnia zdobywamy nowe doświadczenia. W swojej ofercie posiadamy zarówno nadruki na koszulkach dla firm z prostym logo, jaki i skomplikowane zlecenia na zadrukowane stroje sportowe z oddychających materiałów, które później trafiały do amatorskich i profesjonalnych drużyn. W sumie wykonaliśmy już kilkaset projektów koszulek z nadrukami, które trafiły na sesję zdjęciową, rocznicę ślubu, wakacyjne wyjazdy, zawody i inne ważne wydarzenia! Teraz prezentujemy ofertę na koszulki na 40 urodziny!

Jak tworzymy koszulki z nadrukiem na 40 urodziny?

Nasze koszulki z nadrukiem na 40 urodziny tworzymy na indywidualne zamówienie. W zależności od kolorystyki grafiki lub napisu, przeznaczenia ubrania i dobranego materiału – odpowiednio dopasujemy jedną z trzech dostępnych, nowoczesnych technik nadruku na tekstylia: druk DTG, druk sublimacyjny lub sitodruk. Cyfrowy druk DTG to metoda, która sprawdza się w przypadku, gdy zamówienie jest niewielkie – w maksymalnej ilości kilkudziesięciu sztuk. To również najlepszy sposób, który personalizowane koszulki będą się od siebie różnić, a na każdej z nich pojawi się wielokolorowa grafika. Druk cyfrowy pozwala na używanie 100% bawełny i jest jedną z szybszych metod realizacji zamówienia. Koszulka na 40 urodziny może również powstać za pomocą druku sublimacyjnego. Jest to metoda, którą polecamy klientom poszukującym koszulki z nadrukiem na 40 urodziny, która będzie pełniła również funkcję sportową – dzięki temu sposobowi drukowania zachowa ona swoje właściwości oddychające. Co więcej, będzie ona wyjątkowo wygodna w noszeniu dzięki najnowszym technikom z zakresu włókiennictwa. Druk sublimacyjny to również doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie ekologiczne podejście do tematu – stosowane przy nadruku farby nie zawierają rozpuszczalników i są produkowane na bazie wodnej lub olejowej. Koszulka z nadrukiem na 40 urodziny zamówiona w naszym sklepie może również powstać za pomocą sitodruku. Tę ostatnią metodę doradzamy jedynie w przypadku dużych zamówień – powyżej 100 szt., wraz z prostą grafiką.

Prezenty 40 urodziny od MC Studio Reklamowe

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy dla ojca, brata albo kolegi? A może chcesz postawić na koszulki z nadrukiem na 40 urodziny ale nie masz pomysłu na jaką grafikę lub napis postawić? Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych. Naszym klientom proponujemy również usługi projektowania! Nasz zespół grafików przygotuje kilka wariantów i propozycji. Po wyborze tej najlepszej wyląduje ona prosto na koszulce prezentowej! Każda nasza koszulka na 40 urodziny to prezent, dla osób wchodzących we wspaniały wiek, będących dumnych ze swojego rocznika, jak i dla tych, którzy muszą „przetrawić” rocznice i z pomocą znajomych cieszyć się każdą chwilą w życiu. Takie prezenty dla 40 latka doceni każdy jubilat!

Zapraszamy
na kawę!

Napisz do nas

MC STUDIO REKLAMOWE

ul. Narutowicza 5, Sulechów 66-100
NIP: 927-151-43-65
Konto: mBank 90 1140 2017 0000 4402 1308 4038
e-mail: biuro@123koszulki.pl