First slide

Koszulki sportowe, biegowe z własnym nadrukiem

Każdego roku w naszym kraju odbywa się ogromną ilość wydarzeń sportowych. Są to biegi, maratony, zawody lekkoatletyczne i wiele innych. W każdym z tych wydarzeń bierze udział wielu amatorów sportu jak wyróżnić się z takiej masy ludzi? Najlepszym rozwiązaniem jest odzież sportowa z nadrukiem.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją doskonałej jakości, wykonanej z oddychających tkanin i zapewniających komfort poruszania się elementów, z których składa się odzież sportowa z nadrukiem. Tworzymy koszulki dla indywidualnych odbiorców, jak i współpracujemy także z wieloma klubami i stowarzyszeniami sportowymi na terenie całego kraju.

Dużym powodzeniem cieszą się produkowane przez nas koszulki biegowe z własnym nadrukiem. Te elementy garderoby wybierane są przez uczestników rozmaitych biegów, by dać wyraz swoim upodobaniom lub podkreślić miejsce, lub organizacje, z jakich ramienia stratują. Koszulki biegowe z własnym nadrukiem są popularne także wśród pracodawców tworzących własne zespoły lub grupy.

Koszulki do biegania z nadrukiem charakteryzują się bardzo wygodnym materiałem, profesjonalnym szyciem oraz chronią przed działaniem czynników atmosferycznych takich jak wiatr lub deszcz. Wielu profesjonalistów startujących w oficjalnych zawodach wybiera nasze koszulki do biegania z nadrukiem.

Możemy umieścić na nich dowolny znak graficzny, logo lub slogan, który będzie doskonale widoczny podczas pokonywania trasy biegu, maratonu lub innego wydarzenia sportowego. Technika jako zostanie użyta do naniesienia nadruku chroni go przed starciem, spraniem oraz zapobiega jego szybkiemu wyblaknięciu.
Koszulki sportowe z nadrukiem są doskonałym rozwiązaniem dla szkół, dla lokalnych klubów sportowych oraz szkółek piłkarskich, gdzie każdy zawodnik może poczuć się jak gwiazda stadionu i paradować w koszulce z własnym nazwiskiem. Amatorskie kółka biegaczy lub małe kluby sportowe udając się na zawody mogą prezentować się nad wyraz profesjonalnie, jeżeli zainwestują w koszulki sportowe z nadrukiem.

Koszulki sportowe z nadrukiem są doskonałym roziwązniem dla szkól, dla lokalnych klubów sportowych oraz szkółek piłkarskich, gdzie każdy zawodnik może poczuć się jak gwiazda stadionu i paradować w koszulce z własnym nazwiskiem. Amatorskie kółka biegaczy lub małe kluby sportowe udając się na zawody mogą prezentować się nad wyraz profesjonalnie, jeżeli zainwestują w koszulki sportowe z nadrukiem.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji: https://www.123koszulki.pl/koszulki-full-print/.

Zapraszamy
na kawę!

Napisz do nas

MC STUDIO REKLAMOWE

ul. Narutowicza 5, Sulechów 66-100
NIP: 927-151-43-65
Konto: mBank 90 1140 2017 0000 4402 1308 4038
e-mail: biuro@123koszulki.pl