Blog

Najlepsza odzież do karmienia dla mam

Odzież do karmienia to specjalne linie ubrań, dostosowane do potrzeb młodych matek. Mają być wygodne i pozwalać zachować dyskrecję podczas karmienia.

Jakie koszulki ciążowe będą najlepsze?

Jeśli marzy Ci się taka koszulka ciążowa z nadrukiem wystarczy, że prześlesz nam swój projekt, napiszesz jaką bluzkę chciałabyś uzyskać, a my zrealizujemy Twoją wizję najlepiej, jak tylko będziemy mogli

Koszulki do crossfitu – jaką wybrać?

Uprawiasz crossfit? Sprawdź, jak wybrać koszulkę, która zapewni Ci komfort ćwiczeń na najwyższym poziomie. W tym poradniku znajdziesz szczegółowe informacje.

Jaką koszulkę na rower wybrać?

Chcesz cieszyć się komfortem podczas każdej wycieczki jednośladem? Sprawdź, jak wybrać wygodną, a zarazem miłą dla oka koszulkę na rower. To naprawdę proste!

Jak zaprojektować swoją koszulkę?

Zawsze szukasz oryginalnych elementów garderoby? Poznaj kilka praktycznych wskazówek i zaprojektuj koszulkę w Twoim stylu. To łatwiejsze niż może się wydawać.

Jak prać ubrania z nadrukiem?

Zastanawiasz się, jak prać koszulki z nadrukiem, aby grafika przetrwała jak najdłużej? To wcale nie jest trudne. W tym poradniku znajdziesz szczegółowe informacje.

Wyprawka dla dziecka – praktyczna lista potrzebnych rzeczy

Kompletowanie wyprawki niemowlęcej wydaje się super przyjemną sprawą i tak jest, pod warunkiem, że przyszła mama nie zostawi tego na ostatnią chwilę.

Torba do szpitala – praktyczna checklista

Może wyprawka do szpitala dla mamy i dziecka już od samego początku ciąży spędza Ci sen z powiek? Tutaj znajdziesz podpowiedź, co spakować do szpitala.

Przesądy ciążowe – czy warto w nie wierzyć?

Są takie, które przyszłe mamy potrafią rozbawić do łez. Są też takie, które powtarzane jak mantra mogą drażnić i wywoływać strach u kobiety w ciąży. O czym mowa? O przesądach ciążowych!

Koszula do porodu – dlaczego warto w nią zainwestować?

Pojawia się pytanie – jaka koszula do porodu? Przede wszystkim powinna spełniać swoją funkcję, ale również mieć ładny wygląd, co pozytywnie wpłynie na samopoczucie przyszłej mamy.

Dlaczego warto mieć kokon niemowlęcy?

W ostatnim czasie totalnym must have na liście wyprawkowej dla noworodka jest kokon niemowlęcy. I nic w tym dziwnego, ponieważ jest to bardzo przydatny gadżet!

Koszulka z nadrukiem – jak dobrać odpowiedni rozmiar?

Niestety nie ma jednej, złotej receptury na to czym zmyć marker permanentny. Każdy z pisaków ma inny skład i może reagować na inny rodzaj odplamiacza.

Jak sprawnie i szybko składać t-shirt?

Niestety nie ma jednej, złotej receptury na to czym zmyć marker permanentny. Każdy z pisaków ma inny skład i może reagować na inny rodzaj odplamiacza.

Jak pozbyć się markera z koszulki?

Niestety nie ma jednej, złotej receptury na to czym zmyć marker permanentny. Każdy z pisaków ma inny skład i może reagować na inny rodzaj odplamiacza.

Koszulka z własnym nadrukiem – jak to zrobić?

W dobie setek wzorów, kolorów, projektów i marek ubraniowych nie ma już raczej sensu tworzenie własnych personalizowanych strojów – na przykład koszulek z własnym nadrukiem.