Koszulki z nadrukiem na zamówienie

Śmieszne koszulki z nadrukiem na 50 urodziny

Pięćdziesiąte urodziny to wspaniały wiek i piękna okazja do świętowania. Nie ma co ukrywać, że współcześnie wiele osób dopiero 50-tkę traktuje jak półmetek życia i chce korzystać z niego jak tylko się da. Pięćdziesiąte urodziny zazwyczaj świętujemy hucznie, stawiając na rodziną imprezę i kilkoro przyjaciół. Gdy jesteśmy zaproszeni na takie wydarzenie, często zastanawiamy się jakie prezenty dla 50 latka będą najlepsze. Wśród podarków pojawiają się butelki zacnych trunków jak wina, whisky czy bourbony, są pamiątkowe zdjęcia włożone w ozdobne ramki, pojawiają się krawaty, koszule, zegarki a w skrajnych przypadkach nawet nowe samochody. Jednak nawet najdroższe prezenty 50 urodziny można zawsze uzupełnić o dodatkowy podarek, który będzie osobistym i oryginalnym wyrazem uczuć względem jubilata! Dobrym pomysłem będzie postawienie na nasze koszulki na 50 urodziny.

Koszulka na 50 urodziny od MC Studio Reklamowe – najwyższa jakość i wyrazista grafika

Najważniejszymi cechami jakie powinna mieć koszulka z nadrukiem na 50 urodziny to bez wątpienia trwałość nadruku, jego wyrazistość oraz wysoka jakość materiału. W MC Studio Reklamowe działamy w tej branży od wielu lat – stawiając nasze pierwsze kroki nabieraliśmy doświadczenia, tak by teraz doradzać klientom szukającym pomysłów na prezenty dla 50 latka. W naszej firmie możemy pochwalić się trzema metodami nadruku na odzież – każdą z nich doradzamy biorąc pod uwagę wszystkie szczegóły i detale zamówienia. Gdy chodzi o koszulki na 50 urodziny w liczbie jednej a maksymalnie kilku sztuk, ze skomplikowaną grafiką, która musi zachować wysoką jakość, najczęściej doradzamy druk cyfrowy DTG. Gdy chodzi o duże zamówienia, np.: o koszulki na 50 urodziny dla wszystkich uczestników zabawy polecamy naszym klientom metodę sitodruku. Z kolei gdy chodzi prezenty dla 50 latka, który lubi aktywnie spędzać czas, doradzamy druk sublimacyjny. Ta ostatnia metoda jest szczególnie ważna, gdy tworzy się nadruki na odzież sportową. Koszulka z nadrukiem na 50 urodziny zachowuje wtedy wszystkie swoje najważniejsze parametry i nie traci na przepuszczalności powietrza!

Bez pomysłu na nadruk? Zaprojektujemy go! – Prezenty na 50 urodziny

Doskonale wiemy, że zdarzają się świetne pomysły na prezenty 50 urodziny, które trzeba jedynie skonkretyzować. To dlatego oferujemy naszym klientom również opcję stworzenia projektu koszulki z nadrukiem na 50 urodziny. Warto skorzystać z tej opcji gdy zależy nam na zupełnie indywidualnej propozycji. Taka koszulka na 50 urodziny powstanie dzięki naszym profesjonalnym grafikom – wystarczy podać pomysł a nasz team stworzy w pełni spersonalizowaną grafikę. To może być zdjęcie jubilata wklejone w zabawną sytuację, śmieszny napis lub po prostu grafika nawiązująca do hobby obdarowanego. Nasi specjaliści potrafią uporać się z każdym wyzwaniem – to opcja dla tych, którzy lubią najlepsze rozwiązania w przystępnej cenie – ofertę dopasowujemy bowiem do oczekiwań i potrzeb indywidualnych klienta.

Koszulka na 50 urodziny dla kobiety

Prezenty 50 urodziny zazwyczaj różnią się w zależności do płci jubilata bądź jubilatki. Nie ma co ukrywać, że koszulka na 50 urodziny dla kobiety będzie nieco inna niż dla mężczyzny. W tym wypadku oprócz ładnej, często stonowanej grafiki i napisu liczy się również krój. Wybierając nasze koszulki na 50 urodziny możesz mieć pewność, że będą one doskonale skrojone a ich fason zadowoli nawet najbardziej wybredne fanki „high fasion”!

Prezenty dla 50 latka czyli koszulka dla mężczyzny

Koszulka z nadrukiem na 50 urodziny dla faceta to zupełnie inna para kaloszy niż koszulka dla kobiety. W tym przypadku liczy się zazwyczaj dobry pomysł na grafikę, śmieszny napis lub połączenie obu tych rodzajów nadruku. Facet po 50tce zazwyczaj nie przepada na wypominaniem mu tego wieku – dlatego koszulka na 50 urodziny z „odpowiednim” napisem będzie doskonałym, nieco złośliwym, ale pełnym przyjacielskich uczuć prezentem od kolegi lub przyjaciela.

MC Studio Reklamowe – profesjonaliści w każdym calu

W dziedzinie gadżetów reklamowych i nadruków na ubrania – jesteśmy weteranami! Działamy w tej branży od wielu lat i stworzyliśmy setki jeśli nie tysiące oryginalnych projektów dla całego spektrum naszych klientów. Co ważne, nie specjalizujemy się w jednej kategorii nadruków – posiadamy naprawdę szeroką ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm! Dla nas nie ma znaczenia czy potrzebujesz setki koszulek dla piłkarskiej drużyny czy jednej koszulki z nadrukiem na 50 urodziny dla taty! To każdego zadania podchodzimy z takim samym pietyzmem co potwierdzają opinie naszych zadowolonych klientów. Jeśli chodzi o prezenty dla 50 latka – MC Studio Reklamowe to właściwy adres. Robimy to co umiemy najlepiej – koszulki na 50 urodziny i nie tylko!

Zapraszamy
na kawę!

Napisz do nas

MC STUDIO REKLAMOWE

ul. Narutowicza 5, Sulechów 66-100
NIP: 927-151-43-65
Konto: mBank 90 1140 2017 0000 4402 1308 4038
e-mail: biuro@123koszulki.pl