koszulki firmowe z logo

Odzież dla pracowników to dzisiaj nie tylko gadżet, który wręcza się pracownikom, ale inwestycja dla pracodawcy przynosząca określone efekty. W zależności od charakteru firmy oraz potrzeb pracowników, warto rozważyć wprowadzenie ubrań firmowych. Przede wszystkim odzież dla pracowników, ma spełniać swoją funkcję, dlatego warto zadbać o odpowiednie materiały oraz jakość nadruku. Należy pamiętać, że odzież reklamowa z nadrukiem powinna być wykonana z materiałów oddychających, aby osoby czuły się w nich wygodnie i komfortowo. Poza tym ubrania będą intensywnie użytkowane, więc warto zwrócić uwagę na jakość materiału i nadruku, aby po wielu praniach kolory nadal były intensywne.  Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odzieży firmowej w sklepie 123koszulki.pl masz do wyboru koszulki, bluzy klasyczne i rozpinane, bluzy typu softshell, czapki czy kominy.

Korzyści inwestycji w odzież firmową dla pracowników

Mówiąc o korzyściach jakie niesie za sobą odzież reklamowa z nadrukiem dla Twoich pracowników, na pierwszym miejscu należy wymienić jednolity, spójny wygląd. Dzięki temu firma jest postrzegana przez Klientów jako bardziej profesjonalna. Kolejną, nie mniej ważną korzyścią jest promocja firmy, budowanie jej wizerunku i pozycji na rynku. Wprowadzenie choćby koszulek firmowych może również pozytywnie wpłynąć na relacje w zespole, ich motywację i  zaangażowanie pracowników. Ponadto warto również wspomnieć, że w niektórych branżach ubrania firmowe gwarantują również bezpieczeństwo i widoczność, poprzez zastosowanie określonych oznaczeń i pozwalają w określonych sytuacjach zidentyfikować pracownika.

Profesjonalny wizerunek firmy

Jednolity ubiór pracowników to przede wszystkim spójny wygląd, co świadczy o profesjonalizmie  i buduje wiarygodność firmy wśród Klientów. Koszulki firmowe z własnym nadrukiem pozwalają nadrukować co tylko, ze chcesz, dzięki czemu mogą komunikować o wartościach Twojej firmy czy nawiązywać kolorystyką do logo Twojej firmy. Sprzedawcy obsługujący klientów w sklepie, kelnerzy w restauracji, pracownicy hotelowi czy kurierzy – w każdym z przypadków pracownicy mają kontakt z Klientem, są wizytówką Twojej firmy.

Sposób na promocję firmy

Dużym atutem zainwestowania w odzież firmową dla pracowników jest dodatkowa reklama. Ubiór Twoich pracowników to swego rodzaju nośnik reklamowy, a do tego mobilny. Pracownicy nosząc bluzy, kurtki czy czapki z logo Twojej firmy w miejscach publicznych, dzięki czemu docierają do szerokiego grona osób w różnych miejscach. Ponadto w ten sposób budują świadomość marki wśród potencjalnych klientów. Odpowiednio zaprojektowana odzież reklamowa może pomóc wykreować firmie określony wizerunek, odpowiednio wypozycjonować ją na rynku oraz pormować samą firmę oraz jej produkty i usługi.

koszulki z logo Twojej firmy

Wpływ na motywację i zaangażowanie pracowników

Odzież dla pracowników może skutecznie zwiększyć motywację i zaangażowanie wśród pracowników. W zależności od warunków, w jakich pracują Twoi pracownicy, ciepłe bluzy z logiem firmy czy lekkie, oddychające koszulki z logo Twojej firmy mogą zostać odebrane jako wyraz dbałości o pracowników. Ponadto dzięki ujednoliconemu ubiorowi  można budować poczucie wspólnoty i jedności w zespole.

Biorąc to wszystko pod uwagę, odzież firmowa dla pracowników może być doskonałą inwestycją dla Twojej firmy. Pamiętaj jednak, aby odzież nie tylko pasowała do wizerunku Twojej firmy, ale była wygodna i funkcjonalna, w kontekście miejsca i charakteru pracy.

About 123koszulki

Zajmujemy się produkcją koszulek sportowych z personalizacją, indywidualnie i dla całych drużyn. Wykonaliśmy dla Was już kilkaset projektów koszulek z własnym nadrukiem. Jeśli chcesz stworzyć z tekstyliów coś zupełnie nowego, wykorzystamy moce szycia oraz druku i zrobimy wspólnie coś unikalnego :)