FAQ – pytania i odpowiedzi

Z jakich materiałów są szyte koszulki i bluzy fullprint?

Koszulki i bluzy fullprint szyjemy z wysokiej jakości oddychających materiałów, które szybko odprowadzają wilgoć z powierzchni skóry, zapewniając użytkownikowi 100% komfortu. Przy każdym produkcie jest informacja, z jakiego materiału został uszyty. Materiały oraz nici, z których korzystamy są polskiej produkcji.
Więcej na temat naszych materiałów przeczytasz tutaj:

https://www.123koszulki.pl/sklep/materialy/

Gdzie są szyte ubrania?

Ubrania szyjemy w Polsce. 123koszulki.pl to polska marka, która dysponuje własnym, niewielkim studio krawieckim, w Sulechowie, niedaleko Zielonej Góry. Nasze studio specjalizuje się w szyciu odzieży sportowej.

Czy nadruk jest wyczuwalny w dotyku?

Nadruki na koszulkach i bluzach fullprintowych wykonywane są metodą sublimacji. Oznacza to, że kolory są bardzo intensywne, a nadruk całkowicie niewyczuwalny w dotyku i bardzo trwały. Koszulki dla rodziny, bluzy i piżamy dla par drukujemy w technice DTG. Wykorzystujemy do tego ekologiczne farby wodne, a nadruk pozostaje niewyczuwalny w dotyku.

Ile kosztuje spersonalizowanie koszulki?

W naszym sklepie znajdziesz wiele gotowych projektów koszulek i bluz, które możesz dowolnie personalizować gratis! Personalizacja koszulki o imię, nazwisko, ksywkę, nazwę drużyny, umieszczenie logo klubu czy numeru startowego jest zawsze w cenie podstawowej produktu.

Dodatkową opłatę pobieramy, w przypadku gdy personalizacja koszulki obejmuje więcej elementów projektu, np. zmianę/edycję głównego elementu projektu, zmianę kolorystyki, kroju pisma itp. Jeśli nie jesteś pewien/-na, czy Twoja personalizacja wykracza poza cenę podstawową produktu – napisz do nas na biuro@123koszulki.pl

Jeśli masz własny pomysł na koszulkę, możemy dla Ciebie stworzyć projekt indywidualny, który przygotujemy od początku do końca na podstawie Twoich wytycznych. Projekt indywidualny możesz zamówić tutaj:

https://www.123koszulki.pl/sklep/koszulki-sportowe/koszulka-sportowa-treningowa-z-
indywidualnym-projektem/

Co oznacza „personalizacja koszulki”?

Personalizacja koszulki to umieszczenie na niej Twojego imienia, nazwiska, ksywki, numeru startowego, nazwy drużyny czy logo klubu. Produkty personalizowane nie podlegają zwrotowi i wymianie, gdyż wykonywane są na indywidualne zamówienie Klienta.

Jak zamówić koszulkę z własnym projektem

Tutaj możesz zamówić koszulkę z indywidualnym projektem:

https://www.123koszulki.pl/sklep/koszulki-sportowe/koszulka-sportowa-treningowa-z-indywidualnym-projektem/

W komentarzu do zamówienia wpisz swoje wytyczne, a my przygotujemy projekt.

Możesz również napisać do nas e-mail na adres: biuro@123koszulki.pl z zapytaniem i opisać własną wizję na koszulkę 🙂

Od ilu sztuk szyjemy koszulki i bluzy fullprint?

Aby nasze krawcowe zabrały się do pracy, wystarczy złożyć zamówienie na 1 sztukę koszulki lub bluzy!

Potrzebuję więcej sztuk i chciałbym zobaczyć prototyp koszulki, bluzy

Dla nas to żaden problem. Uszyjemy go na Twoje zamówienie.

Skontaktuj się z nami e-mailowo pod adresem biuro@123koszulki.pl

Wykonujemy ubrania dla całych drużyn sportowych, na zawody i turnieje, liczba sztuk nie jest dla nas ograniczeniem.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Koszulki i bluzy fullprint wykonujemy w naszym studio krawieckim, niezwłocznie po przyjęciu zamówienia. Koszulkę szyjemy i zadrukowujemy specjalnie dla Ciebie, dlatego czas realizacji zamówienia wynosi od 3-5 dni roboczych.

Jeśli potrzebujesz produkt szybciej, najlepiej skontaktuj się z nami najpierw e-mailowo na biuro@123koszulki.pl, a sprawdzimy czy uda nam się zdążyć na czas 🙂

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas bezpośrednio na e-mail: biuro@123koszulki.pl

koszulki dla drużyn piłkarskich