Zastanawiasz się nad zestawem takich samych bluz dla Ciebie i Twojej drugiej połówki, ale nie wiesz czy to dobry pomysł? Rozwiewamy wątpliwości! Bluzy dla par to absolutny hit!

Jak wyrazić swoją miłość do ukochanej/ukochanego? 

Sposobów na wyrażenie miłości do ukochanej / ukochanego jest wiele! Pierwsze co przychodzi na myśli, to po prostu słowa. Szczera rozmowa lub przelanie myśli na papier i podarowanie listu drugiej połówce z miłosnym wyzwaniem czasem może być jednak trudne. 

Najpiękniejszym sposobem na wyrażenie swoich uczuć może być spędzanie czasu razem. Wspólny spacer, oglądanie filmu i tworzenie wspólnych wspomnieniem może być najlepszym sposobem na pokazanie, jak wiele ta druga osoba dla nas znaczy. Codzienność i niespodziewane, małe gesty również znaczą wiele.

Pomysł na prezent dla drugiej połówki – bluza dla par

Zbliża się Wasza rocznica, urodziny drugiej połówki lub Walentynki, a ty nie wiesz co sprezentować Ukochanej/ukochanemu? Świetnym pomysłem mogą być pasujące bluzy! 

Zarówno bluza dla chłopaka na prezent, jak i bluza dla dziewczyny na prezent to strzał w dziesiątkę! Przede wszystkim bluzy dla zakochanych to doskonała okazja do wyrażenia miłości w dosyć stylowy sposób. Matching bluzy mogą mieć różne motywy od romantycznych po zabawne. 

Klasyk wśród ubrań dla par to pasujące do siebie napisy, na przykład King oraz Queen czy razem lepiej. Bluzy dla niej i dla niego mogą mieć również uzupełniające się grafiki – na przykład dwa fragmenty serca, które stworzą jedno, gdy staniecie obok siebie. 

Dużą popularnością wśród bluz dla zakochanych cieszą się te cytatami, humorystycznymi napisami oraz te, które odwołują się do ulubionych filmów i seriali czy zespołów muzycznych.

Bluzy dla par, które poprawią Wam humor

Dla osób z dużym poczuciem humoru również coś znajdziemy! Bluzy z napisami prawie mąż i prawie żona na pewno wzbudzą uśmiech nawet po ślubie i nadal będziecie je chętnie nosić.

A może pamiętasz jakąś zabawną sytuację, do której mogłyby nawiązywać Wasze bluzy dla niej i dla niego? Z przyjemnością stworzymy projekt indywidualny, dedykowany tylko dla Was – to jak do siebie się zwracacie, ulubiony żart, powiedzenie czy Wasze wspólne zdjęcie? Jedno jest pewne- taka bluza z pewnością wprawi w dobry nastrój! 

Bluzy dla par to świetny sposób na wyrażenie miłości i pokazaniu światu, że jesteście parą.  Niezależnie co znajdzie się na Waszych bluzach, ważne jest, żeby odzwierciedlała Waszą relację i to co Was łączy!

About 123koszulki

Zajmujemy się produkcją koszulek sportowych z personalizacją, indywidualnie i dla całych drużyn. Wykonaliśmy dla Was już kilkaset projektów koszulek z własnym nadrukiem. Jeśli chcesz stworzyć z tekstyliów coś zupełnie nowego, wykorzystamy moce szycia oraz druku i zrobimy wspólnie coś unikalnego :)